ми- акселератор брендів

Havas Village Ukraine - команда, яка створює рішення тут і зараз, аби комунікація наших клієнтів була завжди актуальною. Для цього у нас є все, що потрібно! 360° експертиза агентств, яка по-справжньому працює завдяки фокусу на три головні складові – час, контекст та присутність бренду. Такий підхід допомагає постійно віднаходити нові можливості, та трансформувати їх максимально швидко відповідно до навколишніх змін. Тож ми завжди в пошуку заради того, щоб наші клієнти змогли ввірватися у потрібний момент та забустити власний бізнес на повну! Скроль далі, щоб дізнатися про Havas Village більше
President
havas Village
Юрій Когутяк

Ідейний натхненник нашої команди, що працює на ринку вже чверть століття і продовжує вірити у безмежну силу креативу. Заснував Havas Village Ukraine 1994 року. Відтоді ми значно зросли. Натепер у складі нашого бренд-акселератору працює 6 агенцій, у кожної з яких своя експертиза: креатив, брендинг, digital, маркетингові сервіси, PR-комунікації та медіа. Вкладаючи всю свою любов, наша команда щодня кайфує на роботі та створює проєкти, які допомагають бізнесу зростати та завоювати серця споживачів.

havas village
CEO
Наталія Морозова

Експертка рекламного ринку з 16-річним досвідом. Відповідає за загальну стратегію розвитку Havas Village Ukraine і комунікацію з представниками рекламної індустрії. Керує нашим бренд-акселератором так, що аж дух захоплює!

havas Digital Kyiv
Managing Partner
Денис Логвиненко

Стікери у Viber заговорили голосом Тіни Кароль! Коллаба Олексія Дурнєва, бабки на лавці та Фрейда! Shazam відкриває рекламні можливості в Україні та змінює колір на жовтий! Що-о-о-о?! Та ще й Tik Tok анонсує запуск рекламних кампаній для українських брендів? Список крутих проєктів, які зробила команда Havas Digital Kyiv, довший, ніж ваша стрічка у Facebook. Але це не точно. А от, що ми точно знаємо — без діджиталу бізнесу сьогодні ніяк не обійтися, тож за бомбезними проєктами вам до них!

havas Ukraine & Kyiv Design
Managing Director
Тетяна Сахнюк

Пам’ятаєте героїв Тараса-Нормаса й Саву-Красаву? Так, це робота спеців Havas Ukraine. Команда пропонує клієнтам послуги з креативних і комунікаційних рішень, створюючи кампанії, які просто неможливо забути! Цікавить візуальна комунікація компанії? Хочете, щоб ваш бренд впізнавали, а від кожного креативу було не відвести очей? Це вже до Havas Kyiv Design. Команда спеціалізується на створенні логотипів та айдентики, паковань, етикеток і неймінгу.

havas Engage
Managing Director
Володимир Зборовський

Запитаєте в нас “Чим займається команда Havas Engage?” і почуєте три головних слова: інтегровані маркетингові комунікації. Масштабні рекламні кампанії, спонсорство, національні промоакції та трейд-маркетингові програми. Вони в цьому профі! Навіть створили власну SaaS-платформу Engager, яка допомагає в online-режимі планувати, аналізувати й контролювати польові проєкти різних масштабів. Як то кажуть, «не відходячи від каси»! Також в агенції є окрема практика під назвою Havas Events. Її спеціалісти займаються організацією івентів різного формату на будь-який смак.

havas PR Kyiv
Managing Partner
Даниїл Ваховський

Havas PR Kyiv - це агентство нового типу. Наша команда пропонує осмислений підхід до комунікацій, agile-стратегії та ефективність на 120%. Ми беремося за найскладніші і суспільно-значущі проекти, які змінюють компанії і світ на краще!

havas PR Kyiv
Managing Director
Ілля Стрельніков

Ми презентували стратегію розвитку кіберспорту в Україні, змусили посміхатися українських класиків у школах по всій Україні, паралельно вибудовуючи корпоративні комунікації для В2В і IT-компаній. Havas PR Kyiv - це агентство людей, контент, історії та креатив котрих завжди досягає поставлених цілей!

Forward Media
Managing Partner
Андрій Кроленко

Креатив окремо, медіа окремо? Нащо ділити, коли є Forward Media? Фахівці нашої медійної агенції впевнені, що найкращі кампанії створюються завдяки синергії креативу та медіа. До того ж у своїй роботі вони використовують останні світові дослідження та медіапідходи глобальної групи Havas, тому й ефективність реалізованих проєктів космічна!

Привітайся з нами