ми — акселератор брендів

Havas Village — це група агенцій, що безшовно поєднує маркетинг та комунікації. Вже 30 років ми знаходимо оптимальний шлях до споживача, спираючись на світовий досвід, інновації і креатив. До групи належать агенції: Havas Ukraine, Havas PR, Havas Engage, Havas Digital Kyiv та Forward Media. Як частина глобальної мережі Havas Group ми створюємо "значимі бренди", встановлюючи глибинний зв'язок між цінностями людини і споживача з цінностями бренду.
President
havas Village
Юрій Когутяк

Ідейний натхненник нашої команди, що працює на ринку вже чверть століття і продовжує вірити у безмежну силу креативу. Заснував Havas Village Ukraine 1994 року. Відтоді ми значно зросли. Натепер у складі нашого бренд-акселератору працює 6 агенцій, у кожної з яких своя експертиза: креатив, брендинг, digital, маркетингові сервіси, PR-комунікації та медіа. Вкладаючи всю свою любов, наша команда щодня кайфує на роботі та створює проєкти, які допомагають бізнесу зростати та завоювати серця споживачів.

havas village
CEO
Наталія Морозова

Експертка рекламного ринку з 16-річним досвідом. Відповідає за загальну стратегію розвитку Havas Village Ukraine і комунікацію з представниками рекламної індустрії. Керує нашим бренд-акселератором так, що аж дух захоплює!

havas Digital Kyiv
Managing Partner
Денис Логвиненко

Стікери у Viber заговорили голосом Тіни Кароль! Коллаба Олексія Дурнєва, бабки на лавці та Фрейда! Shazam відкриває рекламні можливості в Україні та змінює колір на жовтий! Що-о-о-о?! Та ще й Tik Tok анонсує запуск рекламних кампаній для українських брендів? Список крутих проєктів, які зробила команда Havas Digital Kyiv, довший, ніж ваша стрічка у Facebook. Але це не точно. А от, що ми точно знаємо — без діджиталу бізнесу сьогодні ніяк не обійтися, тож за бомбезними проєктами вам до них!

havas Ukraine & Kyiv Design
Managing Director
Світлана Лобанова

Havas Ukraine — флагманська креативна агенція групи. З 1994 року в індустрії. Вірять, що креативність як така найпершою допомагає у пристосуванні до змін та подоланні труднощів. Ставляться до креативного маркетингу як до інструменту, що сприяє росту бізнесу клієнта за різних умов.
Створюють: креативні ідеї, бренд-стратегії, візуальний брендинг (лого, айдентика, пакування тощо), дизайн досвіду (покращення досвіду клієнта бренда через вдосконалення продуктів, послуг і робочих просторів).

havas Engage
Managing Director
Володимир Зборовський

Запитаєте в нас “Чим займається команда Havas Engage?” і почуєте три головних слова: інтегровані маркетингові комунікації. Масштабні рекламні кампанії, спонсорство, національні промоакції та трейд-маркетингові програми. Вони в цьому профі! Навіть створили власну SaaS-платформу Engager, яка допомагає в online-режимі планувати, аналізувати й контролювати польові проєкти різних масштабів. Як то кажуть, «не відходячи від каси»! Також в агенції є окрема практика під назвою Havas Events. Її спеціалісти займаються організацією івентів різного формату на будь-який смак.

havas Havas PR Ukraine
Managing Partner
Олеся Стойко

Ми - команда Havas PR, що допомагає компаніям ставати відомими та улюбленими. Як частина міжнародної групи ми розуміємо, як важливо бути на крок попереду змін, тому постійно вивчаємо та впроваджуємо світові тренди у наші проекти. Ми вміло та гармонійно поєднуємо традиційні методи PR з новітніми технологіями, створюючи ефективні стратегії для вашого бізнесу. Наші фахівці знають як зачарувати публіку, запалити в ній іскру зацікавленості, що переросте у справжній вогонь прихильності. Бо ми робили це не раз. Давайте разом створимо історію, що буде притягувати серця людей до вашого бренду!

Forward Media
Managing Partner
Андрій Кроленко

Креатив окремо, медіа окремо? Нащо ділити, коли є Forward Media? Фахівці нашої медійної агенції впевнені, що найкращі кампанії створюються завдяки синергії креативу та медіа. До того ж у своїй роботі вони використовують останні світові дослідження та медіапідходи глобальної групи Havas, тому й ефективність реалізованих проєктів космічна!

Привітайся з нами